Zamieniamy zwykłe kuligi na karpacką przygodę!

Wyobraź sobie zimowe bieszczadzkie doliny, gałęzie jodeł uginają się pod śniegiem, ośnieżone drogi, skrzące się oblodzone strumyki. Na pograniczu zmroku krajobraz błękitnieje i nagle czernieje. Spokój i harmonia. ..a Ty mkniesz na saniach w konnym zaprzęgu, w rękach pochodnia z trzaskającym ogniem. Śpiew, śmiech i pęd! Pochodnie rozświetlają drogę. Na końcu tej drogi płonie już ognisko, czekają rozgrzewające napitki!

Tak wyglądają bieszczadzkie kuligi z pochodniami! Niesamowitej zabawie nie ma końca! Spróbuj – na pewno nie zapomnisz! PROGRAM

  • Spotkanie w miejscu startu kuligu.
  • Przejażdżka w kuligu konnym – przejazd w wozach na płozach przez wybraną trasę – tras mamy kilka, w zależlności od wybranego miejsca i warunków pogodowych. każdorazowo trasa wymaga uzgodnienia.
  • Przewodnik opowiadający o Bieszczadach – Przewodnik po drodze opowiada ciekawostki o zwiedzanym terenie, na wybranych trasach miniemy wspaniałe drewniane cerkiewki , które zwiedzamy.
  • Rozgrzewające napoje po drodze!  
  • Ognisko z kiełbaskami w ośnieżonej dolinie – Na trase kuligu zapalimy ognisko, gdzie pożywimy się kiełbaskami, proziakami – podkarpackim przysmakiem, a także ciepłą herbatą w przypadku dorosłych uczestników kuligu – grzańcami.
  • Rozśpiewany powrót do miejsca startu
  • Powrót do miejsca zakwaterowania.

 

 CENA

już od 85 zł /osoba – dla grup zorganizowanych z własnym transportem

 

Kalkulacja dla grupy min 40 osób. przy mniejszych grupach przesyłamy kalkulacje pod określona liczbę osób. 

Możliwość zorganizowania dojazdu/dowozu z dowolnego miejsca w Bieszczadach w cenie ok 30 zł/osoba, pod warunkiem uzbierania min 7 osób z jednego miejsca.

OPCJE DODATKOWE :

NAPAD ZBÓJNIKÓW    |   MENU REGIONALNE    |    PIECZONY BARAN    |  WODZIREJ

 W cenę zawsze wliczony jest kulig w zaprzęgu konnym (z płozami gdy jest śnieg, gdy śniegu brak na kołach), przewodnik, ognisko z kiełbaskami, proziaki – podkarpacki przysmak, grzaniec lub ciepłe napoje, pochodnie. 

W zależności od życzenia grupy program może zostać zmieniony wraz z liczbą świadczeń.

TYLKO U NAS (OPCJA DODATKOWA)

 NAPAD ZBÓJNICKI

Dla chętnych grup możemy także zorganizować napad zbójnicki na kulig (opcja dodatkowa) ! Nasze napady nawiązują do tradycji szlachty parającej się zbójowaniem w XVII wieku. Rodem jak z serialu „Rycerze i Rabusie”! Zbójnicy napadną naszą grupkę, machną kełefem, wystrzelą z pukawki, rzucą rubasznym żartem, obiorą z kosztowności… no chyba że wydarzy się coś innego i będą musieli zwrócić nam coś w zamian, co będzie cenną pamiątką z  zimowych Bieszczadów.    

Kuligi z Napadami Zbójnickimi

Kontakt i rezerwacja

Kontakt

Wystarczy jeden telefon lub mail,
my zajmiemy się resztą!

+48 721 215 453

+48 697 075 795

 biuro@pawuk.pl

Adres

Zapraszamy do odwiedzenia naszego punktu sprzedaży w Zagórzu, w pobliżu
głównej trasy prowadzącej w Bieszczady

Biuro Podróży PAWUK

ul. Bieszczadzka 5, Zagórz

  

Informacje

Godziny pracy biura:

Pn-Pt 9:00 – 17:00 Sb 9:00-14:00

Wariant bez śniegu

Inne atrakcje zimowe?

Zapraszamy na wycieczki zimowe do Lwowa.

Wypożyczalnia rakiet śnieżnych