WYCIECZKI ZIMOWE w BIESZCZADY!

Wycieczki zimowe w Bieszczady

P

okryte śniegiem Bieszczady dają moc nowych możliwości. Dla jednych zima to czas szybkiej jazdy na stokach, jednak są i tacy, którzy chcą spróbować swoich sił w ujarzmieniu zimowych Połonin.

To właśnie dla Was przygotowaliśmy ofertę zimowych wycieczek na rakietach śnieżnych z przewodnikiem. Zdobędziemy jedną z Połonin lub przespacerujemy się zakopanymi w śniegu bieszczadzkimi dolinami.Wieczorami proponujemy przejażdżki saniami konnymi z pochodniami, a nawet zimowym ogniskiem z kiełbaskami. Nocny kulig z pochodniami, śpiewem i rozgrzewającymi nalewkami to niesamowite przeżycie!Dla zafascynowanych bieszczadzką przyrodą zima to bardzo dobra pora.

Z łatwością o tej porze roku odnajdziemy w lasach ślady Żubra, wilka, rysia czy dzika. W niewielkich grupkach wyposażeni w lornetki i rakiety śnieżne będziemy podpatrywać mieszkańców lasu w zimowej scenerii. zapraszamy na zimowe wycieczki przyrodnicze.Zapraszamy także grupy zorganizowane , które chcą zobaczyć zimowe Bieszczady w pigułce na szereg ciekawych wycieczek objazdowych oraz wiele propozycji na zimowe ferie w bieszczadach.

WYCIECZKI NA RAKIETACH ŚNIEŻNYCH

Zimowe połoniny z przewodnikiem

WYCIECZKI PRZYRODNICZE

Zimowe podpatrywanie zwierząt

WYCIECZKI AUTOKAROWE

Wycieczki objazdowe w zimowej aurze.

ZIMOWE EVENTY

Integracja i eventy w zimowych Bieszczadach

KULIG Z POCHODNIAMI

Kuligi na wybranych trasach, z regionalnym jedzeniem oraz napojami rozgrzewającymi.

ZIMOWE GRY TERENOWE

Gry terenowe – skarby śnieżnej krainy

KONTAKT

+48 721 215 453

Biuro Podróży BTK PAWUK

pawuk logo

ul. Krucza 79
Zagórz, 38-540

+48 721 215 453

Podkarpacie
POLAND

 biuro@pawuk.pl
 www.pawuk.plwycieczki-bieszczady.pl