Aktualności

Wypożyczalnia rakiet śnieżnych w Bieszczadach działa pełną parą!

Bieszczady są piękne nie tylko latem, ale również zimą. Gruba pokrywa śnieżna nie stanowi już problemu, by cieszyć się niezapomnianymi widokami bieszczadzkich połonin. RAKIETY ŚNIEŻNE to świetne rozwiązanie dla pasjonatów górskich wycieczek również zimą!

Wypożyczalnia rakiet śnieżnych

Jadąc w Bieszczady zachęcamy do zatrzymania się w naszym punkcie w Zagórzu, gdzie czeka na Was 40 par rakiet śnieżnych i kijków. Na miejscu doradzimy Wam jaki model rakiet będzie dla Was najlepszy, przeprowadzimy krótki instruktaż jak najefektywniej z rakiet korzystać, by wędrowanie po zaśnieżonych górach było tylko przyjemnością. Działamy całodobowo, wystarczy jeden telefon, a rakiety będą dla Was przygotowane!

REZERWACJE I INFORMACJE

TEL. +48 697 075 795 

Jesteśmy jedną z największych wypożyczalni RAKIET ŚNIEŻNYCH W POLSCE! Posiadamy 3 modele rakiet, dostosowane do wagi użytkowników, które pomożemy dobrać już po Waszym przyjeździe do wypożyczalni.

[heading style=”line”]MODELE NASZYCH RAKIET ŚNIEŻNYCH[/heading]

 

[one_third]

TSL 305 ESCAPE

tsl305Waga użytkownika 35-70 kg[/one_third]

[one_third]

TSL 225 RANDO

tsl225

Waga użytkownika 60-110 kg

(najwyższy model naszych rakiet)[/one_third]

[one_third_last]

SNEKA 22

sneka22Waga użytkownika 70-140 kg[/one_third_last]

Na miłośników zimowych widoków i górskich wędrówek czekają u nas spore rabaty! W sezonie 2014/2015 oferujemy najniższą w Bieszczadach cenę za WYPOŻYCZENIE KOMPLETU RAKIET ŚNIEŻNYCH Z KIJKAMI – tylko 15 zł za dobę.

RAKIETY + KIJKI  TYLKO 15 ZŁ / DOBA

Przy dłuższych wypożyczeniach: co 4 DOBA WYPOŻYCZENIA GRATIS!

Zapraszamy w Bieszczady również zimą!

Rakiety śnieżne Bieszczady

Lut 10, 2015 Rakiety Śnieżne

Comments are closed.